Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWNIK WARSZAWA )

Sprawa przed sądem francuskim o zwrot pożyczki

Rodzice mojego byłego męża który jest obywatelstwa francuskiego założyli mi sprawę w Sadzie francuskim. Sprawa dotyczy pieniędzy które niby mi podarowali.

Była to suma 20 tys euro. Pieniądze wypłacili z własnego konta, które po otrzymaniu miałam wpłacić na polskie konto. Nie maja żadnych dowodów tylko zeznania świadków czyli, męża i jego siostry, osoby te ą w zmowie przeciwko mnie.

Mąż przyznał się do tego że brał pieniądze od rodziców, choć całą sumę mam zwrócić ja. Mają też moją wpłatę na polskie konto którą mąż ukradł mi wraz z innymi rzeczami. Była kwota na 10 tys euro, 3 tyg. po rzekomej pożyczce. Ja żadnych pieniędzy od teściów nie brałam, ani nie pożyczałam. Swoje oskarżenia opierają wyłącznie na zeznaniach świadków. Nie podpisywałam żadnej umowy o rzekomą pożyczkę.

Ja teraz mieszkam w Bydgoszczy, czy muszę jeździć tam na sprawy, czy sprawa mnie powinna toczyć się w w polskim sądzie? . Proszę o pomoc w tej sprawie.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawnik warszawa