Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO AUTORSKIE )

Aporty do spółki z o.o., prawa do przyszłego patentu

Jako przyszłemu współudziałowcowi spółki z o. o. zaproponowano mi 10% udziału w spółce. Moim wkładem ma być moja wiedza i doœświadczenie w procesach badawczych i rozwojowych oraz ewentualnie prawa do przyszłego patentu ( wniosek o przyznanie prawa patentu został złożony do Urzędu Patentowego i obecnie czekam na jego publikację). Czy można jakośœ nazwać/zaklasyfikować taki rodzaj wkładu? Czy to może stanowić kapitał spółki pomimo, że nie jest niczym wymiernym? Na co zwrócić uwagę w takim przypadku przed podpisaniem umowy? Czy wkładem do spółki mogą być prawa do przyszłego patentu? Interesuje mnie porada prawna poparta przepisami prawa

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo autorskie